Yugioh.Lv Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trading, playing, collecting
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis

Go down 
+4
ākus ozni
dodge000
caps14
Admin
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Barons31




Number of posts : 1
Join date : 03.11.09

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePiektdiena Aprīlis 30, 2010 5:59 pm

kads vell spelee yugioh tgd? luudzu atbildiet.
varetu sarikot turnirinu mazu
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 17, 2008 12:49 am

splatt rakstīja:
Admin rakstīja:
splatt rakstīja:
Admin es ņemšu tad kad vūs zombie structure deck cik viņā ir kārtis 40?


Jā, tajā deka ir 40 kārtis = būtībā piilnībā gatavs spēlēšanai Smile
Man jau ir šie struktūrdeki, tādēļ rakstat un uzzinat kā varat ar mani sakontaktēties


ok es ņemu to zombie world decku tad tad kad mēs sarunājām itkā svētdien tad es tev pa skype paziņošu kas kā! ok?

Labāk jau ja tu paņem 6dien atnākot uz turnīru, bet nu ja galīgi nevari tad sarunāsim un kautvai caur manu pārinieku tev nodošu viņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
splatt




Number of posts : 11
Join date : 28.11.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeSvētdena Decembris 14, 2008 7:59 pm

Admin rakstīja:
splatt rakstīja:
Admin es ņemšu tad kad vūs zombie structure deck cik viņā ir kārtis 40?


Jā, tajā deka ir 40 kārtis = būtībā piilnībā gatavs spēlēšanai Smile
Man jau ir šie struktūrdeki, tādēļ rakstat un uzzinat kā varat ar mani sakontaktēties


ok es ņemu to zombie world decku tad tad kad mēs sarunājām itkā svētdien tad es tev pa skype paziņošu kas kā! ok?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 11:38 am

splatt rakstīja:
Admin es ņemšu tad kad vūs zombie structure deck cik viņā ir kārtis 40?


Jā, tajā deka ir 40 kārtis = būtībā piilnībā gatavs spēlēšanai Smile
Man jau ir šie struktūrdeki, tādēļ rakstat un uzzinat kā varat ar mani sakontaktēties
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 11:43 pm

splatt rakstīja:
Admin es ņemšu tad kad vūs zombie structure deck cik viņā ir kārtis 40?
He, He!!! Man jau ir zombie world decks! Very Happy

Tik Tiešām iesaku viņu ņemt, jotur ir labas kārtis ar labiem efektiem!
Ar draugu spēlējot esmu viņu uzveicis Ar kombinācijām (ļoti daudzām) kurā ietilpst Field spell cards ''Zombie World''!
P.S. - Vienīgais efektus ilgi mācījos, bet tā viss ir OK! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
splatt




Number of posts : 11
Join date : 28.11.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: S   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePiektdiena Decembris 05, 2008 10:21 pm

Admin es ņemšu tad kad vūs zombie structure deck cik viņā ir kārtis 40?
Atpakaļ uz augšu Go down
Govs




Number of posts : 3
Join date : 03.12.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 03, 2008 2:38 pm

Laba diena visiem. Ar yu-gi-oh nodarbojos pirms dažiem gadiem un jāsaka, ka ļoti veiksmīgi, nesen izvilku savu deku no skapja aukšas un izdomāju iemest aci, kas no tā tagad ir aizliegts, kas nē.
Tad nu sadomāju, ka moš varētu kādu kārti pārdot, ja kādam vēl būs vajadzīgas, jo kad es spēlēju, mans deks tomēr bija viens no labākajiem tāpēc arī uzvarēju daudzos turnīros...
Šāds bija mans deks :

Traps -

1. Mirror Force
2. Magic Cylinder
3. Royal Command
4. Shadow Spell
5. Fairy Box
6. Draining Shield
7. Draining Shield
8. Draining Shield
9. Needle Ceiling
10. Skill Drain
11. Ring of Destruction
12. Call of the Hunted

Spell -

1. Mystical Space Typhoon
2. Heavy Storm
3. Swords of Revealing Light
4. Raigeki
5. Scapegoat
6. Scapegoat
7. Tribute to the Doomed
8. Pot of Greed
9. Graceful Charity

Monster -

1. Jinzo
2. Reflect Bounder
3. Blowback Dragon
4. Kinectic Solider
5. Chaos Emperor Dragon - Envoy of the End
6. Black Luster Solider - Envoy of the Begininng
7. Ninja Grandmaster Sasuke
8. Cyber Jar
9. Magician of Faith
10. Berserk Gorilla
11. Archfiend Solider
12. Sangan
13. Roulette Barrel
14. Tribe - Infecting Virus
15. Berserk Gorilla
16. Kycoo the Ghost Destroyer
17. Morphing Jar #2


Ļoti daudzas ir ultra retās un visādi citādi spīdīgās, ir turētas vāciņos visu laiku. Ir ļoti daudzas labas liekās, šis komplekts tika speciāli veidots un neteiktu tipu, tāpēc vēl ļoti daudz labas kārtis ir pie liekajām. Ja kādam ir interese nopirkt labas kārtis par salīdzinoši zemu cenu, tad es labprāt pārdot sev piederošās kārtis. Mans e-pasts Wecis32@inbox.lv, vai rakstiet PM, vai skype Ausekliiitis, vai draugos Uģis Poilis (Mysterius).
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 03, 2008 10:54 am

caps14 rakstīja:
splatt rakstīja:
kāds var man kādu normālu deku pārdot pie 10 ls? Nu var arī dārgāk dzīvoju jelgavā!

lol! tev neviens nepaardos norm decku pa 10ls, tu vari nopirkt starterdeck dark emperor vai 5`Ds zombie deck
prieks struckture deck vini ir loti labi.


Pie mums sākot ar 10. decembri būs iespējams iegādāties jaunākos

Zombie World Structure Dekus - Cena 10 Ls

Tāpat pārdošanā būs Crossroads of Chaos (jaunākais būsteris) būsteri - 3Ls gabalā
Yugioh sized sleeves (vāciņi) sarkanā krāsā - 3.50 Ls (50 vāciņi)
Aster Pheonix Duelist pack - 2.25 Ls gabalā

Tāpat joprojām pārdošanā ir Stardust Dragon tinbox - 18 Ls (iekšā 5 jaunākie būsteri, token kārtis un stardust dragon)
Light of Destruction booster packs - 3 Ls
Gladiator's Assault booster packs - 2.50 Ls
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePirmdiena Decembris 01, 2008 4:35 pm

splatt rakstīja:
Kāds grib mainīt Red Eyes B. Dragon pret Solemn wishes vai mage power? Var arī klāt Blue eyes White Dragon!
kaadas retuma pakaapes viniem ir, ja common tad noteikti nee.
Atpakaļ uz augšu Go down
splatt




Number of posts : 11
Join date : 28.11.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeSvētdena Novembris 30, 2008 10:00 pm

Kāds grib mainīt Red Eyes B. Dragon pret Solemn wishes vai mage power? Var arī klāt Blue eyes White Dragon!
Atpakaļ uz augšu Go down
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeSvētdena Novembris 30, 2008 2:39 pm

splatt rakstīja:
kāds var man kādu normālu deku pārdot pie 10 ls? Nu var arī dārgāk dzīvoju jelgavā!

lol! tev neviens nepaardos norm decku pa 10ls, tu vari nopirkt starterdeck dark emperor vai 5`Ds zombie deck
prieks struckture deck vini ir loti labi.
Atpakaļ uz augšu Go down
splatt




Number of posts : 11
Join date : 28.11.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: decki   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePiektdiena Novembris 28, 2008 10:58 pm

kāds var man kādu normālu deku pārdot pie 10 ls? Nu var arī dārgāk dzīvoju jelgavā!
Atpakaļ uz augšu Go down
ākus ozni

ākus ozni


Number of posts : 7
Join date : 14.09.08
Dzīvesvieta : Rīga

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeOtrdiena Novembris 25, 2008 8:06 pm

inzo veikals nav pietiekami justīcisks...tajā valda monarhija un tumšie viduslaiki,kur pie valsts varas sēž kkāda baisi atbaidoša ragana!
vispār turnīrus lieliski organizē adminis un esmu pats piedalījies turnīros ,tā kā admin?
Kad nākamie turnīri
Atpakaļ uz augšu Go down
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 20, 2008 7:03 pm

dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
kad buus nakamıe turnırı
grıbeetu uzspeeleet

Nezinu kad buus naakamie turniiri, bet ja zini kur ir veikals inzo, tad vari iet tur un piedaliities turniiros es arii tur eju tur ir forsi. Un jinzo ir tik daargs jo vinam ir loti labs effekts.
kuraas dıenass ınzo ır turnırı
pasaki savu mob. tel. vai skype es tev visu izstaastiisu.
draugos esi ka tewı sauc
skype-fcsfs000
kristaps jasınkevıcs
draugos-krıstaps jasınkevı4s
draugos es tevi neatradu, skype tu esi ofline un mani sauc Ernests Šustiņš pameegini atrast tu mani draugos.
Atpakaļ uz augšu Go down
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 18, 2008 9:29 am

caps14 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
kad buus nakamıe turnırı
grıbeetu uzspeeleet

Nezinu kad buus naakamie turniiri, bet ja zini kur ir veikals inzo, tad vari iet tur un piedaliities turniiros es arii tur eju tur ir forsi. Un jinzo ir tik daargs jo vinam ir loti labs effekts.
kuraas dıenass ınzo ır turnırı
pasaki savu mob. tel. vai skype es tev visu izstaastiisu.
draugos esi ka tewı sauc
skype-fcsfs000
kristaps jasınkevıcs
draugos-krıstaps jasınkevı4s
Atpakaļ uz augšu Go down
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePiektdiena Oktobris 17, 2008 3:10 pm

caps14 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
kad buus nakamıe turnırı
grıbeetu uzspeeleet

Nezinu kad buus naakamie turniiri, bet ja zini kur ir veikals inzo, tad vari iet tur un piedaliities turniiros es arii tur eju tur ir forsi. Un jinzo ir tik daargs jo vinam ir loti labs effekts.
kuraas dıenass ınzo ır turnırı
Atpakaļ uz augšu Go down
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeCeturtdiena Oktobris 16, 2008 4:47 pm

dodge000 rakstīja:
dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
kad buus nakamıe turnırı
grıbeetu uzspeeleet

Nezinu kad buus naakamie turniiri, bet ja zini kur ir veikals inzo, tad vari iet tur un piedaliities turniiros es arii tur eju tur ir forsi. Un jinzo ir tik daargs jo vinam ir loti labs effekts.
Atpakaļ uz augšu Go down
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeCeturtdiena Oktobris 16, 2008 9:10 am

dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
kad buus nakamıe turnırı
grıbeetu uzspeeleet
Atpakaļ uz augšu Go down
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeCeturtdiena Oktobris 16, 2008 9:07 am

caps14 rakstīja:
a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
nesaprotu kapeec jınzo ır tık daarga karts
Atpakaļ uz augšu Go down
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 15, 2008 9:03 pm

a pa cik tad var nopirkt gold series box ar 5 pack?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 15, 2008 6:18 pm

dodge000 rakstīja:
caps14 rakstīja:
vai juus ar kasti domaajaat pack ar 25 kartiim? Varbuut es vareetu nemt veselu box, un vai tad vins maksaa 100ls vai leetaak? Un cik es sapratu, tad boxaa ir 5 pack?
ja kada no manam kartım ır aızlıegta tas nozıme ka ar vınju es nevaru spelet ja

constructed formāta turniros ne (tadi parsvara ir visi kas notiekas), bet loti reti tiek rikoti traditional formata turniri kuros var ari piedalities ar dazham aizliegtajam kartim
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 15, 2008 6:11 pm

caps14 rakstīja:
vai juus ar kasti domaajaat pack ar 25 kartiim? Varbuut es vareetu nemt veselu box, un vai tad vins maksaa 100ls vai leetaak? Un cik es sapratu, tad boxaa ir 5 pack?

Jā, ar kasti es domaju tadu iepakojumu kurā ir 25 kartis, 3 foili un pārējie ļoti labi komoni... NU jebkurā gadījumā pērkot šādu kasti tev atmaksāsies vai pat būsi baigajos plusos pēc kāršu vērtības jo visas kārtis ir tiešām ļoti labas... Gold series = no vecākiem būsteriem vēlreiz izlaistas pašas labākās kārtis kādas ir, piemēram, Dark Magician of chaos, Grandmaster of six samurai, Crush Card virus, Don Zaloog, JInzo, Cyber dragon un citas....
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 15, 2008 2:03 pm

caps14 rakstīja:
vai juus ar kasti domaajaat pack ar 25 kartiim? Varbuut es vareetu nemt veselu box, un vai tad vins maksaa 100ls vai leetaak? Un cik es sapratu, tad boxaa ir 5 pack?
ja kada no manam kartım ır aızlıegta tas nozıme ka ar vınju es nevaru spelet ja
Atpakaļ uz augšu Go down
dodge000




Number of posts : 8
Join date : 15.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 15, 2008 2:02 pm

caps14 rakstīja:
vai juus ar kasti domaajaat pack ar 25 kartiim? Varbuut es vareetu nemt veselu box, un vai tad vins maksaa 100ls vai leetaak? Un cik es sapratu, tad boxaa ir 5 pack?


istı nezınu kas ır gold serıes vareetu ludzu ızskaıdrot
Atpakaļ uz augšu Go down
caps14




Number of posts : 9
Join date : 06.10.08

Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 13, 2008 7:50 pm

vai juus ar kasti domaajaat pack ar 25 kartiim? Varbuut es vareetu nemt veselu box, un vai tad vins maksaa 100ls vai leetaak? Un cik es sapratu, tad boxaa ir 5 pack?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis Empty
PostTēma: Re: Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis   Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Yugioh.Lv veikals - pārdodam būsterus un kārtis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Yugioh.Lv veikals
» Yugioh online
» kad pabeigs www.yugioh.lv saitu?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Yugioh.Lv Forum :: Yugioh kārtis :: Trading/ mainīšanās-
Pāriet uz: