Yugioh.Lv Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trading, playing, collecting
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 11:50 pm

Ko jūs varētu man ieteikt (kādu monstru vai trap, spell kārtis) šim dekam?....
Paldies jau iepriekš! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 11:44 am

Haralds007 rakstīja:
Ko jūs varētu man ieteikt (kādu monstru vai trap, spell kārtis) šim dekam?....
Paldies jau iepriekš! Smile

Iesaku pielikt vairak zombijus, piemeram vajag shaja deka 3x Zombie master un 3x Mezuki
Tad vel ir ideali ja vari dabut kadu Goblin Zombie (secret rare), bet tie shobrid ir diezgan dargi. Vislabākais ir arī tagad dabūt Plaguespreader Zombie (vismaz vienu) no paša jaunākā būstera -Crossroads of Chaos, jo tas ir viens no labākajiem monstriem šobrīd spēlē. Tad vēl iesaku likt iekšā 2x Card of safe return un 3x Book of life, kā arī nenāk par skādi kāds Ryko, Lightswron HUnter vai Card Trooper.... Cerams ka saprati.

Starp citu var jau iegādāties Zombie world structure dekus pie mums:

1x structure deks = 10Ls
1x Crossroads of chaos būsteris = 3Ls
1x Sleeves (vāciņi sarkani 50 gb) = 3.50Ls
1x Aster Pheonix Duelist Pack = 2 Ls
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 11:37 pm

Jā! Sapratu!
LiELS PALDIES! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 10, 2008 1:26 am

Crossroads of chaos būsteris - kas viņā var gadīties

Aster Pheonix Duelist Pack - kas ir tas?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 10, 2008 11:02 am

Crosroads of chaos - var dabūt īpaši vērtīgas kārtis kā piemēram Plaguespreader Zombie (kārts izskatu un aprakstu vari pats atrast internetā - google), tāpat arī Revived King Ha Des (arī zombijs) vai arī ļoti spēcīgo Red Rose Dragon

Aster Pheonix duelist pack -vari izvilkt dažādas destiny hero kārtis, tostarp dārgās, visvairāk šobrīd izmantotās un vērtīgās Destiny Draw un Destiny Hero Malicious
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 10, 2008 11:36 am

Kā jūs domājat vai ir jēga pirkt Crosroads of chaos būsteri priekš man deka?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 29
Join date : 27.08.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga, Latvija

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 10, 2008 11:52 am

Haralds007 rakstīja:
Kā jūs domājat vai ir jēga pirkt Crosroads of chaos būsteri priekš man deka?

Ja tev ir Zombiju deks tad jaa, pat ja neizvilksi zombijus bet kadas labas kartis o man vai kadam citam vajadzes tad varesi vertigi samainit pret sev vajadzigajam zombiju kartim - tieshi tadel ir izdevigi busterus pirkt vienmer Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
https://yugiohlv.latvianforum.net
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeTrešdiena Decembris 10, 2008 3:58 pm

Admin rakstīja:
Haralds007 rakstīja:
Kā jūs domājat vai ir jēga pirkt Crosroads of chaos būsteri priekš man deka?

Ja tev ir Zombiju deks tad jaa, pat ja neizvilksi zombijus bet kadas labas kartis o man vai kadam citam vajadzes tad varesi vertigi samainit pret sev vajadzigajam zombiju kartim - tieshi tadel ir izdevigi busterus pirkt vienmer Smile

skaidrs... Liels paldies! Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimePiektdiena Decembris 12, 2008 11:14 pm

Ā! Un vēl kas!
Man draugs teica ka ir tadi dark emperor un zombie world buusteri....... Vai tā ir taisnība Question
Atpakaļ uz augšu Go down
splatt




Number of posts : 11
Join date : 28.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimeSvētdena Decembris 14, 2008 8:02 pm

jā ir taisnība!





EDIT: man liekas drīzāk ka decki!
Atpakaļ uz augšu Go down
Haralds007




Number of posts : 12
Join date : 16.11.08

Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitimePirmdiena Decembris 15, 2008 11:27 am

Nē, bet vinjs teica boosteri! Twisted Evil lol! afro
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck Empty
PostTēma: Re: Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck   Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Yu-Gi-Oh! 5D's Zombie World Structure Deck
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Yugioh.Lv Forum :: Yugioh kārtis :: Stratēģiju diskusijas-
Pāriet uz: